SUC RYRSJÖN 2022 11.06.2022 Ryrsjön, Lilla Edet 496 starts 137 athletes
  • Boys SUC 15 K1 500 7
    29
    Eklund Wiggo
    Jönköping
    122
    Falkenström William
    Kungälv
    29
    Johansson Viktor
    Jönköping
    59
    Lacko Adrian
    Kungälv
    31
    Matikainen Alvar
    Jönköping
    51
    Siverbrant Storm
    Kungälv
    37
    Tinins Dmitrij
    Katrineholm
  • 1250 white 19
    156
    Axelsson Elliot
    Lödde
    114
    Bäckström Gustav
    Örebro
    21
    Berg Ludvig
    Huskvarna
    Drott Lukas
    Ängelholm
    41
    Ekestål Noah
    Katrineholm
    116
    Eklöf Sigge
    Örebro
    133
    Gullwi Emil
    Lödde
    2860
    Henriksson Filip
    Ludvika
    121
    Holm Arvid
    Kungälv
    Landström Nils
    Malmö
    130
    Larsson Olle
    Lidköping
    52
    Lindmark Felix
    Kungälv
    157
    Månsson Elias
    Ängelholm
    2859
    Monk Erik
    Ludvika
    126
    Nordberg Olle
    Lidköping
    Radomski Workneh Amos
    Malmö
    130
    Stjernqvist Axel
    Huskvarna
    191
    Thulin Emil
    Kungälv
    127
    Vallgren David
    Lidköping
  • Boys SUC 12 K1 200 7
    123
    Andersson Elias
    Kungälv
    132
    Johansson Wilmer
    Lidköping
    158
    Möllerström Nils
    Lödde
    Nilsson Ludvig
    Ängelholm
    160
    Renblad Bjelkemyr Casper
    Jönköping
    2751
    Siverbrant Atle
    Kungälv
    41
    Tinins Viktor
    Katrineholm
  • Boys SUC 16 K1 200 7
    158
    Claesson Gustav
    Örnsberg
    36
    Hellgren Oscar
    Bråviken
    2745
    Joelsson Axel
    Kungälv
    120
    Nyqvist Kasper
    Örnsberg
    150
    Oskarsson Linus
    Växjö
    Regniuk Oleksi
    Nyköping
    76
    Richter Ben
    Malmö
  • Boys SUC 14 K1 500 6
    90
    Bergkvist Oskar
    Näset
    139
    Braag Anton
    Bråviken
    140
    Braag Egon
    Bråviken
    117
    Magnusson Sigge
    Örnsberg
    Meijerhöffer Ludvig
    Malmö
    53
    Terstad Oskar
    Kungälv
  • 1250 white 7
    123
    Andersson Elias
    Kungälv
    132
    Johansson Wilmer
    Lidköping
    158
    Möllerström Nils
    Lödde
    Nilsson Ludvig
    Ängelholm
    160
    Renblad Bjelkemyr Casper
    Jönköping
    2751
    Siverbrant Atle
    Kungälv
    41
    Tinins Viktor
    Katrineholm
  • Boys SUC 11 K1 200 8
    159
    Axelsson Melvin
    Lödde
    Drott Vilhelm
    Ängelholm
    Gao Alex
    Kungälv
    2778
    Gu Chengming
    Kungälv
    172
    Hjelm Folke
    Örebro
    124
    Holm Ture
    Kungälv
    141
    Jackson Liam
    Näset
    160
    Möllerström Max
    Lödde
  • 2500 yellow 7
    158
    Claesson Gustav
    Örnsberg
    36
    Hellgren Oscar
    Bråviken
    2745
    Joelsson Axel
    Kungälv
    120
    Nyqvist Kasper
    Örnsberg
    150
    Oskarsson Linus
    Växjö
    Regniuk Oleksi
    Nyköping
    76
    Richter Ben
    Malmö
  • Boys SUC 15 K1 200 8
    29
    Eklund Wiggo
    Jönköping
    122
    Falkenström William
    Kungälv
    29
    Johansson Viktor
    Jönköping
    2806
    Karlsson Linus
    Huskvarna
    59
    Lacko Adrian
    Kungälv
    31
    Matikainen Alvar
    Jönköping
    51
    Siverbrant Storm
    Kungälv
    37
    Tinins Dmitrij
    Katrineholm
  • Boys SUC 13 K1 500 16
    156
    Axelsson Elliot
    Lödde
    114
    Bäckström Gustav
    Örebro
    21
    Berg Ludvig
    Huskvarna
    41
    Ekestål Noah
    Katrineholm
    116
    Eklöf Sigge
    Örebro
    133
    Gullwi Emil
    Lödde
    2860
    Henriksson Filip
    Ludvika
    121
    Holm Arvid
    Kungälv
    Landström Nils
    Malmö
    52
    Lindmark Felix
    Kungälv
    2859
    Monk Erik
    Ludvika
    126
    Nordberg Olle
    Lidköping
    Radomski Workneh Amos
    Malmö
    130
    Stjernqvist Axel
    Huskvarna
    191
    Thulin Emil
    Kungälv
    127
    Vallgren David
    Lidköping
  • 1250 white 8
    159
    Axelsson Melvin
    Lödde
    Drott Vilhelm
    Ängelholm
    Gao Alex
    Kungälv
    2778
    Gu Chengming
    Kungälv
    172
    Hjelm Folke
    Örebro
    124
    Holm Ture
    Kungälv
    141
    Jackson Liam
    Näset
    160
    Möllerström Max
    Lödde
  • 2500 yellow 8
    29
    Eklund Wiggo
    Jönköping
    122
    Falkenström William
    Kungälv
    29
    Johansson Viktor
    Jönköping
    2806
    Karlsson Linus
    Huskvarna
    59
    Lacko Adrian
    Kungälv
    31
    Matikainen Alvar
    Jönköping
    51
    Siverbrant Storm
    Kungälv
    37
    Tinins Dmitrij
    Katrineholm
  • Boys SUC 14 K1 200 6
    90
    Bergkvist Oskar
    Näset
    139
    Braag Anton
    Bråviken
    140
    Braag Egon
    Bråviken
    117
    Magnusson Sigge
    Örnsberg
    Meijerhöffer Ludvig
    Malmö
    53
    Terstad Oskar
    Kungälv
  • Boys SUC 12 K1 500 5
    123
    Andersson Elias
    Kungälv
    158
    Möllerström Nils
    Lödde
    160
    Renblad Bjelkemyr Casper
    Jönköping
    2751
    Siverbrant Atle
    Kungälv
    41
    Tinins Viktor
    Katrineholm
  • Boys SUC 16 K1 500 6
    158
    Claesson Gustav
    Örnsberg
    36
    Hellgren Oscar
    Bråviken
    2745
    Joelsson Axel
    Kungälv
    120
    Nyqvist Kasper
    Örnsberg
    Regniuk Oleksi
    Nyköping
    76
    Richter Ben
    Malmö
  • 2500 white 6
    90
    Bergkvist Oskar
    Näset
    139
    Braag Anton
    Bråviken
    140
    Braag Egon
    Bråviken
    117
    Magnusson Sigge
    Örnsberg
    Meijerhöffer Ludvig
    Malmö
    53
    Terstad Oskar
    Kungälv
  • Boys SUC 13 K1 200 20
    156
    Axelsson Elliot
    Lödde
    114
    Bäckström Gustav
    Örebro
    21
    Berg Ludvig
    Huskvarna
    Drott Lukas
    Ängelholm
    2934
    Edh Oliver
    Växjö
    41
    Ekestål Noah
    Katrineholm
    116
    Eklöf Sigge
    Örebro
    133
    Gullwi Emil
    Lödde
    2860
    Henriksson Filip
    Ludvika
    121
    Holm Arvid
    Kungälv
    Landström Nils
    Malmö
    130
    Larsson Olle
    Lidköping
    52
    Lindmark Felix
    Kungälv
    157
    Månsson Elias
    Ängelholm
    2859
    Monk Erik
    Ludvika
    126
    Nordberg Olle
    Lidköping
    Radomski Workneh Amos
    Malmö
    130
    Stjernqvist Axel
    Huskvarna
    191
    Thulin Emil
    Kungälv
    127
    Vallgren David
    Lidköping
  • Boys SUC 11 K1 500 6
    159
    Axelsson Melvin
    Lödde
    Gao Alex
    Kungälv
    2778
    Gu Chengming
    Kungälv
    124
    Holm Ture
    Kungälv
    141
    Jackson Liam
    Näset
    160
    Möllerström Max
    Lödde
  • Boys U12 K2 500 6
    123
    Andersson Elias
    Kungälv
    160
    Möllerström Max
    Lödde
    159
    Axelsson Melvin
    Lödde
    124
    Holm Ture
    Kungälv
    116
    Eklöf Sigge
    Örebro
    141
    Jackson Liam
    Näset
    2778
    Gu Chengming
    Kungälv
    160
    Renblad Bjelkemyr Casper
    Jönköping
    172
    Hjelm Folke
    Örebro
    41
    Tinins Viktor
    Katrineholm
    158
    Möllerström Nils
    Lödde
    Gao Alex
    Kungälv
  • Boys U12 K2 200 6
    123
    Andersson Elias
    Kungälv
    2778
    Gu Chengming
    Kungälv
    159
    Axelsson Melvin
    Lödde
    158
    Möllerström Nils
    Lödde
    Drott Vilhelm
    Ängelholm
    Nilsson Ludvig
    Ängelholm
    124
    Holm Ture
    Kungälv
    Gao Alex
    Kungälv
    160
    Möllerström Max
    Lödde
    172
    Hjelm Folke
    Örebro
    160
    Renblad Bjelkemyr Casper
    Jönköping
    141
    Jackson Liam
    Näset
  • Boys U14 K2 500 9
    90
    Bergkvist Oskar
    Näset
    21
    Berg Ludvig
    Huskvarna
    139
    Braag Anton
    Bråviken
    140
    Braag Egon
    Bråviken
    Landström Nils
    Malmö
    51
    Siverbrant Storm
    Kungälv
    117
    Magnusson Sigge
    Örnsberg
    Radomski Workneh Amos
    Malmö
    Meijerhöffer Ludvig
    Malmö
    121
    Holm Arvid
    Kungälv
    126
    Nordberg Olle
    Lidköping
    52
    Lindmark Felix
    Kungälv
    53
    Terstad Oskar
    Kungälv
    133
    Gullwi Emil
    Lödde
    191
    Thulin Emil
    Kungälv
    41
    Ekestål Noah
    Katrineholm
    127
    Vallgren David
    Lidköping
    156
    Axelsson Elliot
    Lödde
  • Boys U14 K2 200 14
    114
    Bäckström Gustav
    Örebro
    116
    Eklöf Sigge
    Örebro
    21
    Berg Ludvig
    Huskvarna
    130
    Stjernqvist Axel
    Huskvarna
    139
    Braag Anton
    Bråviken
    140
    Braag Egon
    Bråviken
    Drott Lukas
    Ängelholm
    157
    Månsson Elias
    Ängelholm
    2934
    Edh Oliver
    Växjö
    Radomski Workneh Amos
    Malmö
    133
    Gullwi Emil
    Lödde
    156
    Axelsson Elliot
    Lödde
    2860
    Henriksson Filip
    Ludvika
    2859
    Monk Erik
    Ludvika
    Landström Nils
    Malmö
    Meijerhöffer Ludvig
    Malmö
    130
    Larsson Olle
    Lidköping
    127
    Vallgren David
    Lidköping
    52
    Lindmark Felix
    Kungälv
    121
    Holm Arvid
    Kungälv
    117
    Magnusson Sigge
    Örnsberg
    191
    Thulin Emil
    Kungälv
    126
    Nordberg Olle
    Lidköping
    132
    Johansson Wilmer
    Lidköping
    51
    Siverbrant Storm
    Kungälv
    53
    Terstad Oskar
    Kungälv
    41
    Tinins Viktor
    Katrineholm
    41
    Ekestål Noah
    Katrineholm
  • Girls SUC 16 K1 500 4
    35
    Jentzen Elsa
    Södertälje
    57
    Larsson Olivia
    Lidköping
    49
    Nilsson Emilia
    Kungälv
    65
    Sivtoft Tyra
    Lödde
  • 2500 white 9
    47
    Adem Selma
    Katrineholm
    24
    Arvidsson Meja
    Huskvarna
    129
    Carlsson Rebecka
    Huskvarna
    131
    Hallqvist Alice
    Jönköping
    41
    Henriksson Elvira
    Katrineholm
    42
    Lundborg Amelia
    Katrineholm
    121
    Marek Hannah
    Örnsberg
    39
    Sandnell Linnea
    Katrineholm
    22
    Sjöström Astrid
    Huskvarna
  • Girls SUC 13 K1 200 7
    129
    Almqvist Märta
    Lidköping
    127
    Edhag Emelie
    Halmstad
    189
    Egell Miriam
    Kungälv
    66
    Gustafsson Sabina
    Lidköping
    143
    Hjelm Doris
    Örebro
    Mengelbier sara
    Malmö
    64
    Nordberg Moa
    Lidköping
  • Girls SUC 11 K1 500 4
    152
    Claesson Elsa
    Växjö
    190
    Egell Klara
    Kungälv
    133
    Nordberg Agnes
    Lidköping
    2777
    Olausson Landgren Juni
    Lidköping
  • Girls SUC 15 K1 500 6
    18
    Johansson Linnea
    Halmstad
    19
    Larsson Alma
    Huskvarna
    50
    Stening Rut
    Kungälv
    181
    Ullman Elsa
    Växjö
    32
    Uppenberg Esther
    Jönköping
    2707
    Urey Brunnberg Sonia
    Örnsberg
  • 1250 white 6
    129
    Almqvist Märta
    Lidköping
    127
    Edhag Emelie
    Halmstad
    189
    Egell Miriam
    Kungälv
    143
    Hjelm Doris
    Örebro
    Mengelbier sara
    Malmö
    64
    Nordberg Moa
    Lidköping
  • Girls SUC 12 K1 200 4
    140
    Norman Frank Hilma
    Näset
    131
    Olausson Landgren Ellie
    Lidköping
    Rappe Alice
    Malmö
    128
    Stam Matilda
    Halmstad
  • Girls SUC 16 K1 200 6
    35
    Jentzen Elsa
    Södertälje
    2246
    Klasson Linn
    Tibro
    57
    Larsson Olivia
    Lidköping
    49
    Nilsson Emilia
    Kungälv
    65
    Sivtoft Tyra
    Lödde
    2240
    Welander Lovisa
    Tibro
  • Girls SUC 14 K1 500 11
    47
    Adem Selma
    Katrineholm
    24
    Arvidsson Meja
    Huskvarna
    129
    Carlsson Rebecka
    Huskvarna
    131
    Hallqvist Alice
    Jönköping
    149
    Hedrén Hasselros Jennie
    Växjö
    41
    Henriksson Elvira
    Katrineholm
    42
    Lundborg Amelia
    Katrineholm
    121
    Marek Hannah
    Örnsberg
    118
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
    39
    Sandnell Linnea
    Katrineholm
    22
    Sjöström Astrid
    Huskvarna
  • 1250 white 4
    140
    Norman Frank Hilma
    Näset
    131
    Olausson Landgren Ellie
    Lidköping
    Rappe Alice
    Malmö
    128
    Stam Matilda
    Halmstad
  • Girls SUC 11 K1 200 6
    152
    Claesson Elsa
    Växjö
    147
    Edhag Vilma
    Halmstad
    190
    Egell Klara
    Kungälv
    133
    Nordberg Agnes
    Lidköping
    2777
    Olausson Landgren Juni
    Lidköping
    Termaten Pippi
    Ängelholm
  • 2500 yellow 6
    35
    Jentzen Elsa
    Södertälje
    2246
    Klasson Linn
    Tibro
    57
    Larsson Olivia
    Lidköping
    49
    Nilsson Emilia
    Kungälv
    65
    Sivtoft Tyra
    Lödde
    2240
    Welander Lovisa
    Tibro
  • Girls SUC 15 K1 200 7
    125
    Böhm Elina
    Lidköping
    18
    Johansson Linnea
    Halmstad
    19
    Larsson Alma
    Huskvarna
    50
    Stening Rut
    Kungälv
    181
    Ullman Elsa
    Växjö
    32
    Uppenberg Esther
    Jönköping
    2707
    Urey Brunnberg Sonia
    Örnsberg
  • Girls SUC 13 K1 500 4
    66
    Gustafsson Sabina
    Lidköping
    143
    Hjelm Doris
    Örebro
    Mengelbier sara
    Malmö
    64
    Nordberg Moa
    Lidköping
  • 1250 white 5
    147
    Edhag Vilma
    Halmstad
    190
    Egell Klara
    Kungälv
    133
    Nordberg Agnes
    Lidköping
    2777
    Olausson Landgren Juni
    Lidköping
    Termaten Pippi
    Ängelholm
  • 2500 yellow 8
    125
    Böhm Elina
    Lidköping
    18
    Johansson Linnea
    Halmstad
    19
    Larsson Alma
    Huskvarna
    118
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
    50
    Stening Rut
    Kungälv
    181
    Ullman Elsa
    Växjö
    32
    Uppenberg Esther
    Jönköping
    2707
    Urey Brunnberg Sonia
    Örnsberg
  • Girls SUC 14 K1 200 11
    47
    Adem Selma
    Katrineholm
    24
    Arvidsson Meja
    Huskvarna
    129
    Carlsson Rebecka
    Huskvarna
    131
    Hallqvist Alice
    Jönköping
    149
    Hedrén Hasselros Jennie
    Växjö
    41
    Henriksson Elvira
    Katrineholm
    42
    Lundborg Amelia
    Katrineholm
    121
    Marek Hannah
    Örnsberg
    118
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
    39
    Sandnell Linnea
    Katrineholm
    22
    Sjöström Astrid
    Huskvarna
  • Girls SUC 12 K1 500 4
    140
    Norman Frank Hilma
    Näset
    131
    Olausson Landgren Ellie
    Lidköping
    Rappe Alice
    Malmö
    128
    Stam Matilda
    Halmstad
  • Flickor 12 K2 200 4
    152
    Claesson Elsa
    Växjö
    missing team member
    140
    Norman Frank Hilma
    Näset
    190
    Egell Klara
    Kungälv
    2777
    Olausson Landgren Juni
    Lidköping
    133
    Nordberg Agnes
    Lidköping
    128
    Stam Matilda
    Halmstad
    131
    Olausson Landgren Ellie
    Lidköping
  • Girls 12 K2 500 4
    190
    Egell Klara
    Kungälv
    missing team member
    140
    Norman Frank Hilma
    Näset
    133
    Nordberg Agnes
    Lidköping
    131
    Olausson Landgren Ellie
    Lidköping
    128
    Stam Matilda
    Halmstad
    2777
    Olausson Landgren Juni
    Lidköping
    Rappe Alice
    Malmö
  • Girls 14 K2 200 10
    24
    Arvidsson Meja
    Huskvarna
    22
    Sjöström Astrid
    Huskvarna
    127
    Edhag Emelie
    Halmstad
    147
    Edhag Vilma
    Halmstad
    190
    Egell Klara
    Kungälv
    189
    Egell Miriam
    Kungälv
    66
    Gustafsson Sabina
    Lidköping
    64
    Nordberg Moa
    Lidköping
    41
    Henriksson Elvira
    Katrineholm
    42
    Lundborg Amelia
    Katrineholm
    143
    Hjelm Doris
    Örebro
    131
    Hallqvist Alice
    Jönköping
    121
    Marek Hannah
    Örnsberg
    118
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
    Mengelbier sara
    Malmö
    Rappe Alice
    Malmö
    131
    Olausson Landgren Ellie
    Lidköping
    129
    Almqvist Märta
    Lidköping
    39
    Sandnell Linnea
    Katrineholm
    47
    Adem Selma
    Katrineholm
  • Girls 14 K2 500 7
    47
    Adem Selma
    Katrineholm
    143
    Hjelm Doris
    Örebro
    24
    Arvidsson Meja
    Huskvarna
    Mengelbier sara
    Malmö
    41
    Henriksson Elvira
    Katrineholm
    66
    Gustafsson Sabina
    Lidköping
    42
    Lundborg Amelia
    Katrineholm
    64
    Nordberg Moa
    Lidköping
    121
    Marek Hannah
    Örnsberg
    131
    Hallqvist Alice
    Jönköping
    39
    Sandnell Linnea
    Katrineholm
    190
    Egell Klara
    Kungälv
    22
    Sjöström Astrid
    Huskvarna
    118
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
  • Men U16 K2 500 6
    122
    Falkenström William
    Kungälv
    76
    Richter Ben
    Malmö
    59
    Lacko Adrian
    Kungälv
    29
    Eklund Wiggo
    Jönköping
    120
    Nyqvist Kasper
    Örnsberg
    Regniuk Oleksi
    Nyköping
    118
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
    158
    Claesson Gustav
    Örnsberg
    51
    Siverbrant Storm
    Kungälv
    29
    Johansson Viktor
    Jönköping
    37
    Tinins Dmitrij
    Katrineholm
    2745
    Joelsson Axel
    Kungälv
  • Men U16 K2 200 7
    29
    Eklund Wiggo
    Jönköping
    29
    Johansson Viktor
    Jönköping
    122
    Falkenström William
    Kungälv
    2745
    Joelsson Axel
    Kungälv
    2806
    Karlsson Linus
    Huskvarna
    150
    Oskarsson Linus
    Växjö
    59
    Lacko Adrian
    Kungälv
    51
    Siverbrant Storm
    Kungälv
    120
    Nyqvist Kasper
    Örnsberg
    158
    Claesson Gustav
    Örnsberg
    76
    Richter Ben
    Malmö
    74
    Nilvéus Olofsson Axel
    Malmö
    37
    Tinins Dmitrij
    Katrineholm
    90
    Bergkvist Oskar
    Näset
  • Men U18 K1 5000 16
    56
    Andersson Daniel
    Lidköping
    1385
    Andersson Lars
    Lidköping
    1820
    Berg Adrian
    Nyköping
    92
    Gulle Erik
    Stockholms PK
    84
    Heintz Åhlin Isak
    Nyköping
    158
    Holmgren Filip
    Växjö
    16
    Johansson Leo
    Halmstad
    139
    Koponen Lagnevall Alfred
    Näset
    54
    Lacko Sandro
    Kungälv
    53
    Nilsson David
    Kungälv
    74
    Nilvéus Olofsson Axel
    Malmö
    15
    Nordberg Ludvig
    Halmstad
    153
    Nordenskiöld Axel
    Waxholm
    106
    Råsten Lilja Isak
    Waxholm
    27
    Skagerö Viktor
    Jönköping
    79
    Ytterdahl Theodor
    Nyköping
  • Men U18 K1 500 17
    56
    Andersson Daniel
    Lidköping
    1385
    Andersson Lars
    Lidköping
    1820
    Berg Adrian
    Nyköping
    92
    Gulle Erik
    Stockholms PK
    84
    Heintz Åhlin Isak
    Nyköping
    158
    Holmgren Filip
    Växjö
    45
    Johansson Daniel
    Karlstad
    16
    Johansson Leo
    Halmstad
    139
    Koponen Lagnevall Alfred
    Näset
    54
    Lacko Sandro
    Kungälv
    53
    Nilsson David
    Kungälv
    74
    Nilvéus Olofsson Axel
    Malmö
    15
    Nordberg Ludvig
    Halmstad
    153
    Nordenskiöld Axel
    Waxholm
    106
    Råsten Lilja Isak
    Waxholm
    27
    Skagerö Viktor
    Jönköping
    79
    Ytterdahl Theodor
    Nyköping
  • Men U18 K1 200 16
    56
    Andersson Daniel
    Lidköping
    1385
    Andersson Lars
    Lidköping
    1820
    Berg Adrian
    Nyköping
    92
    Gulle Erik
    Stockholms PK
    84
    Heintz Åhlin Isak
    Nyköping
    158
    Holmgren Filip
    Växjö
    16
    Johansson Leo
    Halmstad
    139
    Koponen Lagnevall Alfred
    Näset
    54
    Lacko Sandro
    Kungälv
    53
    Nilsson David
    Kungälv
    74
    Nilvéus Olofsson Axel
    Malmö
    15
    Nordberg Ludvig
    Halmstad
    153
    Nordenskiöld Axel
    Waxholm
    106
    Råsten Lilja Isak
    Waxholm
    27
    Skagerö Viktor
    Jönköping
    79
    Ytterdahl Theodor
    Nyköping
  • Men U18 K2 500 8
    1820
    Berg Adrian
    Nyköping
    Regniuk Oleksi
    Nyköping
    92
    Gulle Erik
    Stockholms PK
    54
    Lacko Sandro
    Kungälv
    84
    Heintz Åhlin Isak
    Nyköping
    79
    Ytterdahl Theodor
    Nyköping
    45
    Johansson Daniel
    Karlstad
    15
    Nordberg Ludvig
    Halmstad
    16
    Johansson Leo
    Halmstad
    56
    Andersson Daniel
    Lidköping
    139
    Koponen Lagnevall Alfred
    Näset
    1385
    Andersson Lars
    Lidköping
    53
    Nilsson David
    Kungälv
    27
    Skagerö Viktor
    Jönköping
    106
    Råsten Lilja Isak
    Waxholm
    153
    Nordenskiöld Axel
    Waxholm
  • Men U18 K2 200 8
    1385
    Andersson Lars
    Lidköping
    92
    Gulle Erik
    Stockholms PK
    1820
    Berg Adrian
    Nyköping
    Regniuk Oleksi
    Nyköping
    90
    Bergkvist Oskar
    Näset
    139
    Koponen Lagnevall Alfred
    Näset
    84
    Heintz Åhlin Isak
    Nyköping
    79
    Ytterdahl Theodor
    Nyköping
    16
    Johansson Leo
    Halmstad
    15
    Nordberg Ludvig
    Halmstad
    53
    Nilsson David
    Kungälv
    54
    Lacko Sandro
    Kungälv
    106
    Råsten Lilja Isak
    Waxholm
    153
    Nordenskiöld Axel
    Waxholm
    27
    Skagerö Viktor
    Jönköping
    56
    Andersson Daniel
    Lidköping
  • SUC Öppen K1 500 1
    62
    Lundgren Zakarias
    Lidköping
  • Para K1 500 2
    129
    Carlsson Rebecka
    Huskvarna
    149
    Hedrén Hasselros Jennie
    Växjö
  • Para K1 1000 2
    129
    Carlsson Rebecka
    Huskvarna
    149
    Hedrén Hasselros Jennie
    Växjö
  • SUC Öppen K1 200 0
  • SUC Öppen K1 2500 GUL 0
  • NELO MIX CUP K2 2500 37
    1385
    Andersson Lars
    Lidköping
    61
    Lundgren Emilia
    Lidköping
    24
    Arvidsson Meja
    Huskvarna
    21
    Berg Ludvig
    Huskvarna
    90
    Bergkvist Oskar
    Näset
    140
    Norman Frank Hilma
    Näset
    10
    Birath Elsa
    Bråviken
    36
    Hellgren Oscar
    Bråviken
    190
    Egell Klara
    Kungälv
    123
    Andersson Elias
    Kungälv
    41
    Ekestål Noah
    Katrineholm
    41
    Henriksson Elvira
    Katrineholm
    116
    Eklöf Sigge
    Örebro
    143
    Hjelm Doris
    Örebro
    29
    Eklund Wiggo
    Jönköping
    32
    Uppenberg Esther
    Jönköping
    113
    Ferguson Emelie
    Örebro
    114
    Bäckström Gustav
    Örebro
    2778
    Gu Chengming
    Kungälv
    2747
    Elwmar Erica
    Kungälv
    136
    Gyllström Sandra
    Malmö
    Landström Nils
    Malmö
    16
    Johansson Leo
    Halmstad
    18
    Johansson Linnea
    Halmstad
    29
    Johansson Viktor
    Jönköping
    131
    Hallqvist Alice
    Jönköping
    19
    Larsson Alma
    Huskvarna
    130
    Stjernqvist Axel
    Huskvarna
    52
    Lindmark Felix
    Kungälv
    1169
    Nyberg Felicia
    Kungälv
    1581
    Ljungberg Magnus
    Malmö
    Rappe Alice
    Malmö
    1336
    Lundberg Oscar
    Lidköping
    133
    Nordberg Agnes
    Lidköping
    62
    Lundgren Zakarias
    Lidköping
    131
    Olausson Landgren Ellie
    Lidköping
    121
    Marek Hannah
    Örnsberg
    120
    Nyqvist Kasper
    Örnsberg
    Mengelbier sara
    Malmö
    74
    Nilvéus Olofsson Axel
    Malmö
    49
    Nilsson Emilia
    Kungälv
    122
    Falkenström William
    Kungälv
    15
    Nordberg Ludvig
    Halmstad
    128
    Stam Matilda
    Halmstad
    126
    Nordberg Olle
    Lidköping
    66
    Gustafsson Sabina
    Lidköping
    153
    Nordenskiöld Axel
    Waxholm
    108
    Enger Tove
    Waxholm
    163
    Nyman Elin
    Malmö
    Radomski Workneh Amos
    Malmö
    118
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
    158
    Claesson Gustav
    Örnsberg
    2777
    Olausson Landgren Juni
    Lidköping
    2745
    Joelsson Axel
    Kungälv
    75
    Richter Ella
    Malmö
    76
    Richter Ben
    Malmö
    2904
    Ronkainen Anne
    Örnsberg
    119
    Magnusson Stefan
    Örnsberg
    65
    Sivtoft Tyra
    Lödde
    156
    Axelsson Elliot
    Lödde
    22
    Sjöström Astrid
    Huskvarna
    2806
    Karlsson Linus
    Huskvarna
    27
    Skagerö Viktor
    Jönköping
    28
    Zbikowski Greta
    Jönköping
    50
    Stening Rut
    Kungälv
    51
    Siverbrant Storm
    Kungälv
    37
    Tinins Dmitrij
    Katrineholm
    42
    Lundborg Amelia
    Katrineholm
    41
    Tinins Viktor
    Katrineholm
    39
    Sandnell Linnea
    Katrineholm
    2707
    Urey Brunnberg Sonia
    Örnsberg
    117
    Magnusson Sigge
    Örnsberg
    127
    Vallgren David
    Lidköping
    64
    Nordberg Moa
    Lidköping
  • Women U16 K2 200 6
    125
    Böhm Elina
    Lidköping
    121
    Marek Hannah
    Örnsberg
    2246
    Klasson Linn
    Tibro
    2240
    Welander Lovisa
    Tibro
    19
    Larsson Alma
    Huskvarna
    181
    Ullman Elsa
    Växjö
    49
    Nilsson Emilia
    Kungälv
    50
    Stening Rut
    Kungälv
    32
    Uppenberg Esther
    Jönköping
    65
    Sivtoft Tyra
    Lödde
    2707
    Urey Brunnberg Sonia
    Örnsberg
    118
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
  • Women U16 K2 500 5
    57
    Larsson Olivia
    Lidköping
    19
    Larsson Alma
    Huskvarna
    49
    Nilsson Emilia
    Kungälv
    32
    Uppenberg Esther
    Jönköping
    118
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
    18
    Johansson Linnea
    Halmstad
    65
    Sivtoft Tyra
    Lödde
    2707
    Urey Brunnberg Sonia
    Örnsberg
    50
    Stening Rut
    Kungälv
    181
    Ullman Elsa
    Växjö
  • Women U18 K1 5000 7
    10
    Birath Elsa
    Bråviken
    108
    Enger Tove
    Waxholm
    136
    Gyllström Sandra
    Malmö
    163
    Nyman Elin
    Malmö
    75
    Richter Ella
    Malmö
    140
    Rosdahl Sofia
    Malmö
    28
    Zbikowski Greta
    Jönköping
  • Women U18 K1 500 8
    10
    Birath Elsa
    Bråviken
    108
    Enger Tove
    Waxholm
    113
    Ferguson Emelie
    Örebro
    136
    Gyllström Sandra
    Malmö
    163
    Nyman Elin
    Malmö
    75
    Richter Ella
    Malmö
    140
    Rosdahl Sofia
    Malmö
    28
    Zbikowski Greta
    Jönköping
  • Women U18 K1 200 8
    10
    Birath Elsa
    Bråviken
    108
    Enger Tove
    Waxholm
    113
    Ferguson Emelie
    Örebro
    136
    Gyllström Sandra
    Malmö
    163
    Nyman Elin
    Malmö
    75
    Richter Ella
    Malmö
    140
    Rosdahl Sofia
    Malmö
    28
    Zbikowski Greta
    Jönköping
  • Women U18 K2 500 4
    113
    Ferguson Emelie
    Örebro
    10
    Birath Elsa
    Bråviken
    136
    Gyllström Sandra
    Malmö
    140
    Rosdahl Sofia
    Malmö
    163
    Nyman Elin
    Malmö
    75
    Richter Ella
    Malmö
    28
    Zbikowski Greta
    Jönköping
    108
    Enger Tove
    Waxholm
  • Women U18 K2 200 4
    10
    Birath Elsa
    Bråviken
    113
    Ferguson Emelie
    Örebro
    136
    Gyllström Sandra
    Malmö
    75
    Richter Ella
    Malmö
    163
    Nyman Elin
    Malmö
    140
    Rosdahl Sofia
    Malmö
    28
    Zbikowski Greta
    Jönköping
    108
    Enger Tove
    Waxholm

This website uses cookies to ensure you get the best experience.